Hırsız Alarm Sistemleri
Hırsız-Alarm-Sistemleri Kablolu ve Kablosuz olmak üzere 2 ayrı seçenek.Teknisyenlerimiz tarafından,İhtiyaç duyulan Mekanın risk analizine göre uygun modeller.İhtiyaç duyulması durumunda , Sisteme entegre edilebilen Duman dedektörü, Isı dedektörü, gaz dedektörü, Karbonmonoksit dedektörü ve Su baskını Dedektörleri. Alarm Takip merkezi aboneliği sayesinde 7/24 dahadaha güvenli bir yaşam. Kablolu ve Kablosuz Acil durum Panik Butonları ile En kısa sürede İlgili birimleri harekete geçirebilme. Oluşabilecek Arızaların Takip merkezimiz tarafından İzlenmesi ve aynı anda Teknik Destek ekiplerinin Arızaya Müdahale etmesi için yönlendirilmesi. Açılış ve kapanış takibi, Mesai saati dışında girişbilgilendirmesi. GPRS ve IP modülleri ile daha güvenli haberleşme kurulabilmesi.

CCTV Kamera Sistemleri
CCTV-Kamera-Sistemleri IP, ANOLOG HD VE ANOLOG olmak üzere, ayrı sistemler.Teknisyenlerimiz tarafından,İhtiyaç duyulan Mekanın risk analizine göre uygun modeller.Yüksek güvenlik düzeyine ihtiyacı olan mekanlara uygun Megapiksel görüntü çözümleri.Araç Kameraları , Hareketli ve Sabit Kameralar İnternet olan her ortamdan evinizi veya işyerinizi Bigisayar , Tablet veya Akıllı Cep telefonu üzerindenizleyebilme imkanı.

Akıllı Ev ve Otomasyon Sistemleri
Akıllı-Ev-ve-Otomasyon-Sistemleri Akıllı ev otomasyon sistemleri evinizi teknoloji ile birleştirerekDaha kullanışlı bir hale getirmektedir.Dokunmatik Cihazlar üzerinden tek bir dokunuş ile elektrikleriaçıp kapatabilme , Kombi ve Klimaları kontrol edebilme , motorlu panjur ve perdeleri açıp kapatabilme , Alarm entegrasyonuGaraj kapısı, elektrikli ev aletleri kontrolü gibi yaşamınızı kolaylaştıracak çözümler sunabilmektedir.İnternet olan her ortamdan , Bilgisayar , Tablet veya Akıllı Cep telefonu üzerinden Evinizi Kontrol edebilme imkanı sağlamaktadır.

Görüntülü Diafon Sistemleri
Görüntülü-Diafon-Sistemleri Apartman tipi ve Villa Tipi olmaz üzere ayrı sistemlerEviniz veya işyeriniz için Farklı büyüklükte modeller.Güvenlik ve Apartman görevlisi entegrasyonu ile hayatınızıkolaylaştıran çözümler sunmaktayız.

Yangın Algılama Sistemleri
Yangın-Algılama-Sistemleri Adresli Yangın Algılama Çözümleri,Konvansiyonel Yangın Algılama Çözümleri,Bina Otomasyon Entegre modülleri ile alarm durumunda istenilen senaryoları hayata geçirbilme gibi kolaylıklar sunmaktadır.(Asansör kontrolü,Anons sistemi , kapı kontrolü gibi).

Geçiş Kontrol Sistemleri
Geçiş-Kontrol-Sistemleri Turnike Sistemleri, Kollu Bariyer Sistemleri, Mantar Bariyer Sistemleri, Road Blocker Sistemleri, Kartlı geçiş , şifreli geçiş sistemleri ,Yüz tanıma, iris tanıma sistemleri Parmak tanıma ve damar tanıma sistemleri Personel Devam Kotrol Sistemleri Bekçi Tur Kontrol Sistemleri.

Otomatik Söndürme Sistemleri
Otomatik-Söndürme-Sistemleri FM200 Gazlı Söndürme Sistemleri, Davlumbaz Söndürme, Sulu Söndürme Sistemleri ,Araç Söndürme Sistemleri.