Firmamız ;

Uzun Yıllardır Tüm Türkiye Genelinde CCTV Kamera Sistemleri Grubunda Kullanılmakta Olup , Bu Konuda Güvenilirliğini İspat Etmiş olan   BULLWARK Marka Ürünlerin Yetkili Satıcı Firmaları Arasında Yerini Almaktadır.

BULLWARK  Markasının Üretmekte Olduğu Günümüz Teknolojisine Uygun Olan , AHD , HD-TVI ve IP Güvenlik Kameraları ,  DVR , NVR ve Kayıt Sunucuları Ülkemiz Genelinde Bir Çok Büyük Projede Kullanılmakta Olup , Bu Konudaki Güvenilirliğini İspatlamış Durumdadır.

BULLWARK , 2016 Yılı İtibari ile CCTV Çözümlerinin Yanında , ACCESS Kontrol Ürünleri Üretmeye Başlamış ve Daha Çok yeni Olmasına Rağmen ,Güvenlik Sistemleri Sektörünün Bu dalındada ;Yeni Ve Teknolojik Ürünler Üretmeye , Yetkili Bayileri aracılığı ilede  Satış ve Satış Sonrası  Teknik Destek Hizmetleri vermeye Başlamıştır.

BULLWARK ACCESS Kontrol Ürünleri Arasında ;

Yüz Tanıma Sistemleri ,  Parmak İzi Okuma Sistemleri , Panel Tipi ve Bağımsız Kart Okuyucular, Turnike Sistemleri , Otomatik Bariyer Sistemleri , RFID Hızlı Geçiş Sistemleri , Akıllı Kilit ve Aksesuarları , Manyetik Personel Kartları , Geçiş Kontrol Yazılımları , Personel Devam Kontrol Yazılımları , Yemekhane Kontrol Yazılımları Yer Almaktadır.

 

KANAY ELEKTRONİK GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ Olarak , BULLWARK Marka CCTV ve ACCESS Kontrol Çözümleri ile Sürekliliği Olan Güçlü Stokumuzla Beraber , Siz Değerli Müşterilerimizin İhtiyaçları Doğrultusunda Daima Yanınızdayız.

 

 

bullwark-blw-2100ip bullwark-blw-3301ip-d-ip-dome-kamera-9201-56-k bullwark_blw_367_4f7c2257166fb bullwark%20blw%202203ip%20v blw-302cfp-lcd-ekran-parmak-izi-okuma-cihazi-yufo21-lg blw-505cp-r-yuz-tanima-kart-okuma-sifreli-gecis-cihazi-hhi4j3-sm